اخبار و اطلاعیه ها اخبار و اطلاعیه ها

اطلاعیه شماره 3 - جدول زمان بندی مصاحبه ویژه داوطلبان مقطع دکتری طراحی صنعتی 1399

اطلاعیه شماره 3 - جدول زمان بندی مصاحبه ویژه داوطلبان مقطع دکتری طراحی صنعتی 1399


 

  

   

اطلاعیه شماره 3

 

جدول زمان بندی مصاحبه ویژه داوطلبان مقطع دکتری طراحی صنعتی 1399

گروه مستقل طراحی صنعتی پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران

* به اطلاع داوطلبان محترم دوره دکتری طراحی صنعتی که مجاز به مصاحبه شده اند می رساند برنامه زمان بندی مصاحبه ها  طبق جدول ذیل تنظیم شده و داوطلبان گرامی باید آمادگی انجام مصاحبه در زمان های تعیین شده را داشته باشند. 

* با توجه به اینکه کلیه مصاحبه ها به صورت مجازی برگزار خواهد شد، لذا خواهشمند است که از سی دقیقه قبل از زمان شروع مصاحبه خود آمادگی لازم را داشته باشید. اعلام ورود شما به جلسه مصاحبه از طریق گروه واتس اپ در مرحله اول و در صورت عدم ورود از طریق تلفن اطلاع رسانی خواهد شد.

 

* کلیه داوطلبان در طول سه روز شنبه تا دوشنبه (5 تا 7 مهر) باید به منظور هرگونه هماهنگی لازم در دسترس باشند تا در صورت بروز هرگونه مشکل در سیستم برگزاری مصاحبه بتوان امکان برقراری ارتباط را فراهم ساخت.

*  کلیه مصاحبه ها در فضای نرم افزاری ادوب-کانکت بصورت صوتی- تصویری و زنده برگزار خواهد شد.

* برای "احراز هویت" حتما "کارت ملی" خود را در دسترس داشته باشید و در ابتدای مصاحبه ارائه دهید. در مدت زمان مصاحبه کلیه مکالمات و تصاویر ضبط خواهند شد. لازم است داوطلبان گرامی حتما "راهنمای برگزاری مصاحبه دکتری به شیوه الکترونیکی (ویژه داوطلبان) سال 1400-1399" را مطالعه نمایند.

* در صورت هرگونه تغییر احتمالی در زمان برنامه مصاحبه، اطلاع رسانی لازم از طریق گروه واتس اپ داوطلبان و همچنین وب سایت پردیس هنرهای زیبا صورت خواهد گرفت. 

 

 

برنامه زمان بندی مصاحبه داوطلبان دکتری تخصصی 1399 طراحی صنعتی