اخبار و اطلاعیه ها اخبار و اطلاعیه ها

اعلام زمان و نحوه برگزاری الکترونیکی هفتمین انتخابات شورای صنفی کارکنان

اعلام زمان و نحوه برگزاری الکترونیکی هفتمین انتخابات شورای صنفی کارکنان


"هفتمین دوره انتخابات شورای صنفی کارکنان دانشکدگان هنرهای زیبا" در روز چهارشنبه مورخ ۰۸/‏۰۴/‏۱۴۰۱‬ از ساعت ۸ الی ۱۳ به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد.

از کلیه همکاران ارجمند درخواست می‌گردد در بازه زمانی ذکر شده به آدرس اینترنتی انتخابات www.vote.ut.ac.ir مراجعه نمایند و با وارد کردن شناسه یکتا و رمز عبور ایمیل دانشگاه (اتوماسیون) وارد صفحه اصلی انتخابات بشوند و از میان لیست نامزدهای شورا، فقط به ۵ کاندیدای مورد نظر خود که اسامی آنها در پیوست نامه نیز آمده است می‌توانند رأی دهند و بعد از اطمینان از صحت ثبت نهایی رآی، از صفحه شخصی خود خارج شوند. در ضمن یادآور می‌گردد همکارانی که نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار فرد دیگری قرار داده‌اند حتماً بایستی تا قبل از شروع انتخابات نسبت به تغییر آن اقدام نمایند در غیر این صورت مسئولیت آن به عهده خود شخص خواهد بود.

شایان ذکر است برای صیانت از آرا پرسنل عزیز قرارداد خدماتی طبق هماهنگی‌های به عمل آمده با مرکز خدمات رایانه‌ای ۳ دستگاه رایانه به این منظور در نظر گرفته خواهد شد و همچنین ۲ نفر از پرسنل معتمد دانشکدگان (سرکار خانم‌ها طیبه شاکری و مونا جبلی) در این امر کمیته اجرایی واحد را یاری خواهند نمود. و این عزیزان با حضور در مکان فوق الذکر با آرامش کامل و نسبت به ثبت رأی خود اقدام خواهند نمود

 

امید است با مشارکت حداکثری کارکنان دانشکدگان هنرهای زیبا گام‌های مؤثری در پیشبرد اهداف کارکنان دانشگاه برداشته شود.