اخبار و اطلاعیه ها اخبار و اطلاعیه ها

افتخارآفرینی دانشجویان پردیس هنر‌های‌زیبا در جشنواره دانشجویی تیتر12

افتخارآفرینی دانشجویان پردیس هنر‌های‌زیبا در جشنواره دانشجویی تیتر12


دانشجویان دانشکده  معماری پردیس هنر‌های زیبا دانشگاه تهران در دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی تیتر۱۲ موفق به کسب شش عنوان ارزشمند شدند.

به گزارش روابط عمومی پردیس‌ هنر‌های زیبا دانشگاه تهران، در دوازدهمین دوره از جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی که به صورت مشترک در سطح دو وزارتخانه علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  همزمان با روز خبرنگار برگزار شد شش دانشجو‌ی دانشکده معماری پردیس‌ هنرهای زیبا موفق به کسب عناوین اول، دوم و شایسته تقدیر درپنج رسته شدند.

اسامی این6 دانشجو آفتخارآفرین که در فصلنامه علمی- ترویجی دریچه معماری نقش نویسندگی و صفحه‌ارایی را  داشتند، به شرح ذیل است:

ردیف

رسته

مدیر مسئول/

صاحب اثر

نشریه

عنوان اثر

رتبه

1

نشریات علمی و تخصصی معماری

پدرام فیضی

دریچه معماری

 

نشریه دریچه معماری

اول

2

مقاله صنفی

پدرام فیضی

کوشکی برای نساختن

دوم

3

مقاله علمی و تخصصی هنر و معماری

امیر حسین مقتدایی

معماری علیه کارکرد

شایسته تقدیر

4

مقاله علمی و تخصصی هنر و معماری

سید هادی آل داود

خانه‌ای که هنوز نارنج داشت

دوم

5

مقاله فرهنگی

امیر عباس علیاری

فضا‌های سخنگو، راویان لال

دوم

6

گرافیک و صفحه آرایی

امید خوئین

صفحه‌آرایی نشریه دریچه معماری

اول

 

 

 

شایان ذکر است، فعالان نشریات دانشجویی دانشگاه تهران نیز در دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی، موفق شدند ۱۵ مقام را در رسته‌های مختلف کسب کنند.

جشنواره نشریات دانشجویی تیتر در زمره یکی از بزرگترین رخدادهای فرهنگی در حوزه رسانه و نشریات دانشجویی در دانشگاه‌های علوم پزشکی و دانشگاه‌های تابعه وزارت علوم در سراسر کشور است .

دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی «تیتر۱۲» با شعار "عینیت در خبر، انصاف در تحلیل، آزادی در بیان" از دی ماه 1399 آغاز گردید و در مردادماه سال 1400 خاتمه یافت.

مرحله اول داوری جشنواره «تیتر۱۲»  با دو داور برای هر اثر به صورت مجازی انجام شد  و از مجموع ۲۳۷۸۹ اثر و نشریه راه‌یافته به مرحله اول داوری در نهایت تعداد ۹۶۰ اثر به مرحله نهایی راه یافته است. از این بین،  تعداد ۲۸۹ نشریه در بخش نشریات برگزیده، تعداد ۵۰۷ اثر در بخش آثار برگزیده، تعداد ۱۲۰ اثر در بخش مجازی و تعداد ۴۴ اثر دربخش ویژه جهت رقابت در مرحله نهایی داوری حضور یافتند.

همچنین از بین ۱۵۳ دانشگاه شرکت کننده در جشنواره، آثار  ۹۳  دانشگاه در جمع آثار راهیافته به داوری نهایی قرارگرفتند.

داوری نهایی به صورت حضوری در گروه‌های داوری تخصصی انجام شد و تعداد ۲۰۳ اثر به عنوان برگزیرگان نهایی اعلام شدند که در این بین ۶ برگزیده مربوط به فصلنامه دریچه معماری انجمن علمی معماری پردیس هنرهای دانشگاه تهران است.

این موفقیت را خدمت دانشجویان و دانشگاهیان پردیس هنر‌های زیبا تبریک عرض نموده و برای ایشان آرزوی توفیق روزافزون را داریم.