اخبار و اطلاعیه ها اخبار و اطلاعیه ها

آیین ورودی نودانشجویان پردیس هنرهای زیبا برگزار شد

آیین ورودی نودانشجویان پردیس هنرهای زیبا برگزار شد


آیین ورودی نودانشجویان پردیس هنرهای زیبا برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی پردیس هنرهای زیبا، به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی مراسم توجیهی و جشن استقبال از دانشجویان جدیدالورود پردیس هنرهای زیبا با حضور جناب آقای دکتر حیدری ریاست محترم پردیس، جناب آقای دکتر اسلامی، معاون محترم آموزشی وتحصیلات تکمیلی، نودانشجویان و خانواده های گرامی ایشان، بعدازظهر روز سه شنبه مورخ  95/7/6 درتالار شهید آوینی برگزارگردید.

جناب آقای دکتر حیدری ریاست محترم پردیس، ضمن عرض خوش آمد و خیرمقدم به دانشجویان جدید پردیس از اینکه دانشجویان با سعی و تلاش خود افتخار حضور در دانشگاه تهران و علی الخصوص پردیس هنرهای زیبا که از قدیمی ترین مراکز آموزش هنر درکشورمیباشد نصیبشان شده ابراز خوشحالی کرده و از انان خواستند تا از این فرصت به نحو مطلوب استفاده کرده  و از توان بالای علمی اساتید این پردیس در جهت شکوفایی هرچه بیشتر خود و در نتیجه پیشرفت و بالندگی ایران اسلامی همت گمارند.

ایشان همچنین فرمودند: پردیس هنرهای زیبا هرگز به برنامه های کلاسی و درسی معمول بسنده  نکرده و از استادان بنام و معروف داخلی و خارجی برای برگزاری برنامه ها و سمینارهای مختلف اموزشی و کمک درسی برای پرورش و آموزش دانشجویان خود استفاده می نماید که بنده شخصا  توصیه  میکنم هیچ یک از این سمینارها و برنامه ها را ازدست ندهید.

در بخش دیگری از این مراسم، جناب اقای دکتر اسلامی معاون محترم آموزشی و تحصیلات تکمیلی نیز به ایراد سخن پرداخته وبه نو دانشجویان خوش آمد و پذیرفته شدنشان در  پردیس هنرهای زیبا را به آنان و خانواده های محترم شان تبریک گفتند.

ایشان با اشاره به رشد سریع و عجیب تکنولوزی و علی الخصوص وسایل و برنامه های ارتباط جمعی در سال های اخیر، دانشجویان را به استفاده بهینه از این تکنولوزی ها سفارش نمودند.

در ادامه نودانشجویان با بخشهای مختلف  پردیس از جمله دفترمشاوره وارتقاء تحصیلی، انجمن های مختلف علمی و دانشجویی، شوری صنفی دانشجویی آشنا شده ونمایندگان این بخشها با ایراد سخنانی نوع فعالیت خودرا برای انان بازگو نمودند.