اخبار و اطلاعیه ها اخبار و اطلاعیه ها

مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشکدگان هنرهای زیبا برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشکدگان هنرهای زیبا برگزار شد.روز دوشنبه مورخ 05/02/1401 مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشکدگان هنرهای زیبا  برگزار شد.
در ابتدای این مراسم که با حضور دکتر مظاهریان، رئیس دانشکدگان هنرهای زیبا، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا کرمی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران، معاونین دانشکدگان، روسای دانشکده ها و مدیران گروه های دانشکدگان هنرهای زیبا برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا کرمی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مرادی در طی دوره مسئولیت ایشان نسبت به معرفی حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا گنجعلیخانی، نماینده جدید نهاد نمایندگی رهبری در دانشکدگان هنرهای زیبا اقدام نمود. 
در ادامه مراسم حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مرادی ضمن ابراز خرسندی از حضور در دانشکدگان هنرهای زیبا در طی ماموریتشان ابراز نمود که برای موفقیت در این مرکز آموزشی باید با علاقه نسبت به کار دانشجویان عمل کرد.
سپس حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا گنجعلیخانی، مسئول جدید دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشکدگان هنرهای زیبا ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص سوابق تحصیلی و کاری خود به تشریح برنامه های خود پرداخت و گفت: امیدواریم بتوان با فعالیت در همه زمینه ها از جمله فرهنگی، علمی، ورزشی، بازار کار و ... تعامل حداکثری را با دانشکدگان هنرهای زیبا داشته باشم.
در ادامه دکتر مظاهریان، رئیس دانشکدگان هنرهای زیبا به ایراد سخنرانی پرداخت. وی ضمن اشاره به این موضوع که ذات درونی هنر را معنویت تشکیل می دهد گفت هنرمند کسی است که می‌تواند درکش از زیبایی پدیده ها و جهان را در قالبی هنری با بقیه به اشتراک بگذارد. وی همچنین به جایگاه دانشکدگان هنرهای زیبا در کشور و تاثیر آن بر هنر مدرن ایران اشاره نموده و گفت: بسیاری از آثار هنری فاخر در کشور مدیون آموزش های دانشکدگان هنرهای زیباست. وی در ادامه افزود دانشکدگان هنرهای زیبا به همه ایده های جدید خوشامد می گوید.   
در پایان مراسم نیز با اهداء لوح سپاس و هدیه ای از طرف دانشکدگان هنرهای زیبا از خدمات حجت الاسلام و المسلمین مرادی تقدیر و تشکر به عمل آمد.