اخبار و اطلاعیه ها اخبار و اطلاعیه ها

هفتمین دوره‏ مسابقه‬ سخنرانی‌های ترویجی با موضوع آزاد (دلتا)

هفتمین دوره‏ مسابقه‬ سخنرانی‌های ترویجی با موضوع آزاد (دلتا)


انجمن علمی دانشجویی بین‌رشته‌ای ترویج علم و فناوری دانشگاه تهران، هفتمین دوره‏ مسابقه‬ سخنرانی‌های ترویجی با موضوع آزاد (دلتا) را با هدف ترویج علم و ایده‌های نو، آشنایی عموم جامعه با علم و فناوری و تقویت هر چه بیشتر ارتباط بین دانشگاه با صنعت و جامعه برگزار می‌کند.

داوطلبان شرکت در این مسابقه، در مرحله‏ اول می‌توانند حداکثر تا ۱۵ اردیبهشت ماه، فایل صوتی سه‌دقیقه‌ای ایده‏ سخنرانی خود را منطبق بر شیوه‏‬ نامه‏ مسابقه‬ (دریافت‬ از‬ اینجا) ‬ به آدرس دبیرخانه‏ مسابقه در شبکه‌های اجتماعی به نشانی @stp_admins یا رایانامه‏ anjomanelmi@ut.ac.ir ارسال کنند. پس از ارزیابی اولیه، نتایج در ۲۳ اردیبهشت اعلام خواهد شد. منتخبان این مرحله، حداکثر تا ۳۰ اردیبهشت ماه فرصت دارند تا فایل ویدئویی سخنرانی ۱۲ دقیقه‌ای را به دبیرخانه رویداد ارسال کنند. در نهایت بعد از ارزیابی، نتایج نهایی مسابقه در ۴ خرداد ماه اعلام و به برگزیدگان جوایز ارزنده و گواهی معتبر اعطا می‌شود. همچنین متن کامل سخنرانی‌های پذیرفته شده نهایی در نشریه علمی ترویجی دلتا منتشر خواهد شد.

شرکت در این مسابقه بر عموم آزاد است. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس stp_ssa@ در شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنند. شایان ذکر است؛ ویدئوهای مرحله‏ نهایی دوره‌های گذشته‏ مسابقه از آدرس aparat.com/UT_TED قابل مشاهده است.

‌‌‌‌‌لینک خبر: cultural.ut.ac.ir/ShowClubNews/163