اخبار و اطلاعیه ها اخبار و اطلاعیه ها

پیام تبریک ریاست پردیس

پیام تبریک ریاست پردیس


 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
«یا مقلب القلوب والابصار، یا مدبرالیل والنهار، یا محول الحول والاحوال، حول حالنا الی احسن الحال»
بهار این ودیعه الهی می آید با کوله باری از سرسبزی و طراوت و ایرانی مسلمان این رویش و شکوفایی را با نام نوروز گرامی می دارد. نخستین روز بهار، آغازی برای اعتدال، طراوات، نشاط و شادابی است، و نوروز، عید شکوفایی، پویایی، بالندگی، نوخواهی و نواندیشی. دین مبین اسلام نیز جلوه هایی از معرفت دینی را درآن به یادگار گذاشته است و آنان که سرای دیده و دل را از زنگارها صیقل دهند و ضمیر وجود را از هرگونه گناه و نافرمانی پاک و پیراسته نگاه دارند، نوروزی دل انگیز و سرسبزتر خواهند داشت. 
عید سعید نوروز و آغاز سال نو را که با دعای خیر عزیزان، تحول احوال و دلها و بصیرتها را نوید می‌دهد به همه مردم وخصوصا دانشگاهیان خدوم، اعم از اعضای محترم هیأت علمی، کارمندان معزز و دانشجویان گرامی که در راه اعتلای دانشگاه و نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می‌ کنند، تبریک و تهنیت عرض نموده، از خداوند متعال آرزومندم که سال 1395، سالی سرشار از سلامتی، شادمانی و موفقیت برای همگان باشد. 
برخود لازم می دانم از زحمات ارزشمند کلیه همکاران عزیز پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران در سال 1394 قدردانی نمایم. از خداوند متعال و در ظل توجهات امام عصر روحی و ارواحنا فدا، سالی سرشار از بهروزی، سلامت، موفقّیت، و ایّامی نیک و پربار را برای کلیه همکاران محترم و خانواده معّزز آنان، مسئلت می‌نمایم. امیدوارم سال آینده، با انسجام کاری بیشتر، همدلی، همفکری و هم افزائی، سالی پربرکت و سرشار از موفقیت برای شما دوستان باشد.