راهنمای آموزش مجازی راهنمای آموزش مجازی

  • شروع کلاس های نودانشجویان

بدین وسیله به اطلاع می رساند بنا بر اطلاعیه معاونت آموزشی دانشگاه به دلیل عدم تکمیل فرایند ثبت و بارگذاری اطلاعات دانشجویان ورودی 1399 در سامانه جامع آموزش دانشگاه(گلستان)، شروع کلاس های این دانشجویان از روز یکشنبه مورخ 18 آبان ماه خواهد بود و دروس از همان روز در سامانه e-learn قابل مشاهده می باشد.

  • توجه:

دریافت دستورالعمل و راهنماهای نیمسال اول 1399

در صورتی که کاربر چند هویت در دانشگاه داشته باشد لیستی از آنها برای ورود به سامانه نمایش داده می شود. دانشجویان هویت شماره دانشجویی فعلی و استادان کد استادی و  یا کد هویت موقت شش رقمی خود را انتخاب کنند

  • تنظیمات لازم جهت استفاده از کلاس مجازی

کاربران گرامی، به منظور ارتقا کیفیت کلاس مجازی، اقداماتی در زمینه افزایش ظرفیت این سرویس در سطح نرم افزار Adobe Connect صورت گرفته است.

لذا برای استفاده و ورود به کلاس مجازی  صرفا باید از نرم افزار ورود به کلاس آنلاین، موجود در صفحه  نرم افزارهای مورد نیاز استفاده فرمایید. کافی است نرم افزار مستقل Adobe Connect  را دانلود کنید و یک بار اجرا نمایید. اگر در مرورگر خود فلش پلیر فعال دارید آن را هم غیر فعال کنید که حتما کلاس مجازی در برنامه Adobe Connect و نه در مرروگر باز شود

راهنمای تصویری ورود به کلاس زنده 

  • اتاق تعامل زنده

استادان گرامی، به منظور ارتقا کیفیت تعامل زنده در کلاسها علاوه بر کلاس مجازی در هر درس اتاق تعامل زنده مبتنی بر نرم افزار بیگبلوباتن هم در نظر گرفته شده است. در صورتی که امکانات پیشرفته برگزاری کلاس مجازی مانند چیدمان، بارگزاری ویدیو و .. را نیاز ندارید می توانید از این امکان که به راحتی در مرورگر (ترجیحا کروم و فایرفاکس) قابل اجراست استفاده کنید.

برگزاری کلاس  از طریق اتاق تعامل زنده (بیگ بلو باتن)

 

  • خوش آمد گویی ورود به نسخه جدید سامانه یادگیری الکترونیکی (E-learn)

 ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی 1399-1400 و خوش آمد گویی ورود به نسخه جدید سامانه یادگیری الکترونیکی (e-learn) به استحضار می رساند:

سامانه e-learn شامل اطلاعات ترم جاری می باشد و اطلاعات ترم های گذشته از طریق سامانه ایلرن آرشیو http://elearn-archive.ut.ac.ir (در اختیار کاربران گرامی قرار می گیرد.

امیدواریم این تمهیدات سبب تسهیل در امر یاددهی-یادگیری و افزایش کیفیت خدمات مربوطه در سطح دانشگاه شود.

موفق و پیروز باشید.