اخبار و اطلاعیه ها اخبار و اطلاعیه ها

بازگشت به صفحه کامل

تفاهم نامه همکاری بین پردیس هنرهای زیبا و بنیاد آموزشی قلم چی امضاء شد

تفاهم نامه همکاری بین پردیس هنرهای زیبا و بنیاد آموزشی قلم چی امضاء شد


تفاهم نامه همکاری با هدف تولید آثار فاخر علمی فرهنگی و هنری درحوزه های هنرهای تجسمی، تصویرسازی، عکاسی، گرافیک، طراحی، تولید فیلم، انیمیشن و طراحی فونت، بین پردیس هنرهای زیبا و بنیاد قلم چی امضاء شد.

دکتر حیدری رئیس پردیس هنرهای زیبا این تفاهم نامه را زمینه ای برای گسترش همکاری های علمی فرهنگی بین پردیس هنرهای زیبا و نهادهای فرهنگی خارج از دانشگاه دانست و گفت: پردیس هنرهای زیبا خود را در برابر هنر این مرز و بوم مسئول میداند و به همین دلیل در این راه قدم برمی دارد.

ایشان با اشاره به اینکه جوانان کشور باید در شرایط بهتری به تولید آثار هنری بپردازند، افزودند: اگر بین پردیس هنرهای زیبا و نهادهای فرهنگی قراردادی منعقد می شود در جهت جوابگویی به یک نیاز ملی است.

دکتر حیدری در بخش دیگری از سخنان خود گفت: خوشبختانه باهمت اساتید و دوستانی که علاقه به هنرهای زیبا دارند شاهدیم که بهترین فارغ التحصیلان از پردیس هنرهای زیبا هستند ولی وقتی در یک مقیاس کلی به موضوع نگاه می کنیم می بینیم که ضرورت انعقاد تفاهم نامه هایی از این دست نیز وجود دارد تا روند تولید آثار فاخر هنری در جهت رفع نیازهای فرهنگی کشورتسریع گردد.